O nas

W mhomes zajmiemy się profesjonalnie Twoim projektem z najwiekszą starannością i dokładnością spełnimy Twoje oczekiwania. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół jest dla nas piorytetem. Wykonamy instalacje standardowe i automatyki domowej –  inteligentny dom. Zajmiemy się monitoringiem, a także instalacjami LAN i alarmowymi. Stworzymy dla Ciebie dom aby rozwijał się wraz z Tobą i zaspakajał potrzeby wszystkich domowników, dając im komfort, radość i bezpieczeństwo każdego dnia. Powierzone Nam zadanie zrealizujemy szybko i profesjonalnie, a grupa profesjonalistów zapewni fachową pomoc na każdym etapie zadania.

Poznaj Nas ...

Nasza firma specjalizuje się głównie w instalacjach automatyki domowej – inteligentny dom, ale również wykonujemy instalacje standardowe. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami systemu inteligentnego domu. Nasze usługi wykonujemy szybko, profesjonalnie i terminowo. Udzielamy gwarancji na wykonane prace, sporządzamy bezpłatną wycenę z projektu lub u klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Automatyka domowa.instalacje standardowe.instalacje niskoprądowe.

Nasza firma zajmie się Twoim projektem kompleksowo i starannie. Nasi profesjonaliści udzielą fachowego doradztwa i rozwieją wszelkie niejasności. Udzielimy bezpłatnej wyceny i zaproponujemy atrakcyjną cenę za nasze usługi. Zapraszamy.

IMG_4850
IMG_0240
P1010335